Profil firmy

F.A. Polska Sp. z o.o. to nowoczesne centrum dystrybucji i szkoleń technicznych.
Specjalizujemy się w dystrybucji części, podzespołów, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w procesie regeneracji części samochodowych – amortyzatorów każdego typu, przekładni kierowniczych i pomp wspomagania.

W naszym magazynie posiadamy ponad 6 tysięcy różnych artykułów. Na życzenie klienta w ciągu tygodnia jesteśmy w stanie sprowadzić od producenta z Włoch każdy z pozostałych 16 tysięcy artykułów znajdujących się w ofercie. Dodatkowo w przypadku niedostępnych części, po otrzymaniu od klienta próbki, jej wymiarów i przeznaczenia, jesteśmy w stanie wyprodukować każdy element.

Nasza wyszkolona kadra jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Każdego klienta traktujemy z najwyższą starannością. Nasi handlowcy chętnie pomogą dobrać poszukiwaną część. Wszystkie zamówienia złożone do 16:30 realizujemy tego samego dnia.

Znaczącą część swej codziennej pracy poświęcamy na zgłębianie wiedzy dotyczącej nowych produktów, a także na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i technologii służących ich skutecznej naprawie: my uważamy, że ta wiedza stanowi istotny element, którym chcemy się dzielić z naszymi klientami. Dlatego też często publikujemy nowe dokumenty dotyczące metod naprawy nowych części lub nowych narzędzi usprawniających proces naprawy.

F.A. Polska
Gdyńska 153A
80-209 Tuchom
Telefon: +48 58 340 89 05
E-mail: info@fapolska.pl

Certyfikaty