Powiązane filmy

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku, gdzie stale przybywa pojazdów z elektrycznym wspomaganiem kierownicy (EPS), stworzyliśmy serię profesjonalnych narzędzi do ich diagnostyki i symulacji.

„Vinci”” to linia innowacyjnych stanowisk probierczych umożliwiających sprawdzenie pomp elektrycznych EPS-P, kolumn elektrycznego wspomagania kierownicy EPS-C oraz zębatek elektrycznego wspomagania kierownicy EPS-R.

System sterowany komputerowo daje możliwość testowania w trybie automatycznym lub ręcznym. Możliwe jest symulowanie różnych warunków jazdy przy różnych prędkościach i obciążeniach. Raporty z testów są zapisywane na komputerze i można je przeglądać i drukować w razie potrzeby.

„Vinci” są dostępne jako samodzielne stoły lub jako moduły sterowane przez jeden centralny komputer. Są one zasilane danymi z szerokiej gamy modeli samochodów, a zaawansowany system zdalnej pomocy pozwala na okresową aktualizację oprogramowania lub zapewnienie dostosowanego wsparcia.

Nasi technicy są dostępni na profesjonalnych sesjach szkoleniowych na temat korzystania ze stołów w naszym centrum badawczo-rozwojowym w Ternate (Varese, Włochy). Zapraszamy do przeczytania kolejnych stron, na których wyjaśniono wszystkie możliwe zastosowania wersji „Vinci”.

Vinci i diagnostyka EPS