Powiązane filmy

Stanowisko do testowania amortyzatorów Precisa, które na trwałe zapisało się w historii, pozwala przetestować każdy rodzaj amortyzatora (samochodowy, motocyklowy, ciężarowy, rowerowy itp.) dając użytkownikowi jasny obraz wykonanej pracy.
Firma Emmetec, świadoma znaczenia tego stanowiska testowego, postanowiła w 2018 roku odnowić cały asortyment, zwiększając jakość i oferowaną funkcjonalność.

Nowa rodzina jest zasadniczo podzielona na dwie linie: Precisa Light i Precisa.

Precisa Light, dostępna w wersji 1000 kg, jest idealnym stołem dla tych, którzy chcą dołączyć do rodziny Emmetec, rozpoczynając swoją przygodę przy ograniczeniu wartości początkowej inwestycji.
Lub dla tych, którzy potrzebują kompaktowej maszyny do swojego mobilnego warsztatu.
Ale bez rezygnując z pełnego nadzoru i oprogramowania weryfikującego.

Powiązane filmy

Precisão Meraviglião 99-990

Precisão Meraviglião - Stół do testowania amortyzatorów

Poza kompletem testerów z rodziny PRECISA, posiadamy rewolucyjny stól testowy Precisão Meraviglião
Dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania możemy na nim testować amortyzator, gdy jest jeszcze otwarty, ułatwiając w ten sposób wszystkie fazy projektowania i eksperymentowania w celu ulepszania amortyzatorów oraz opracowania nowych konstrukcji

Powiązane filmy

Uniwersalna stacja do napraw: Mangusta 98-970

Stacja naprawcza amortyzatorów MANGUSTA

Mangusta to najlepsze narzędzie dla warsztatów mechanicznych. Zostało opracowane, aby otwierać każdy rodzaj amortyzatora w pozycji góra-dół, automatycznie i w zaledwie kilka sekund; nawet bez wyspecjalizowanych techników.

Co więcej, ta stacja może otwierać specjalne amortyzatory (o szczególnej budowie i określonymi kształtami), co usprawnia cały proces remontu.

Jest to bardzo ważne, ponieważ obecnie na rynku „otwieralne” amortyzatory to naprawdę niewielka część, a zatem technicy potrzebują szybkich, niedrogich i kompletnych narzędzi do swojej pracy.

Mangusta jest wyposażona w zestawy do cięcia, spawania i gwintowania oraz ładowarkę gazu do amortyzatorów jednorurowych.

Mangusta to najlepsze narzędzie dla warsztatów profesjonalnie i kompleksowo naprawiających amortyzatory.. Zostało opracowane, aby umożliwić otwarcie każdego rodzaju amortyzatora w pozycji góra-dół, automatycznie i w zaledwie kilka sekund; nawet bez wyspecjalizowanych techników.
Co więcej, ta maszyna może otwierać specjalne amortyzatory (o nietypowym kształcie lub nietypowym sposobie mocowania), co usprawnia cały proces naprawy.
Jest to bardzo ważne, ponieważ obecnie na rynku otwierane amortyzatory to naprawdę niewielka część oferty, a zatem technicy potrzebują szybkich, niedrogich i kompletnych narzędzi do swojej pracy.Mangusta jest wyposażona w zestawy do cięcia, spawania i gwintowania oraz ładowarkę gazu do amortyzatorów jednorurowych.