Powiązane filmy

Uniwersalna stacja do napraw: Mangusta 98-970

Stacja naprawcza amortyzatorów MANGUSTA

Mangusta to najlepsze narzędzie dla warsztatów mechanicznych. Zostało opracowane, aby otwierać każdy rodzaj amortyzatora w pozycji góra-dół, automatycznie i w zaledwie kilka sekund; nawet bez wyspecjalizowanych techników.

Co więcej, ta stacja może otwierać specjalne amortyzatory (o szczególnej budowie i określonymi kształtami), co usprawnia cały proces remontu.

Jest to bardzo ważne, ponieważ obecnie na rynku „otwieralne” amortyzatory to naprawdę niewielka część, a zatem technicy potrzebują szybkich, niedrogich i kompletnych narzędzi do swojej pracy.

Mangusta jest wyposażona w zestawy do cięcia, spawania i gwintowania oraz ładowarkę gazu do amortyzatorów jednorurowych.

Mangusta to najlepsze narzędzie dla warsztatów profesjonalnie i kompleksowo naprawiających amortyzatory.. Zostało opracowane, aby umożliwić otwarcie każdego rodzaju amortyzatora w pozycji góra-dół, automatycznie i w zaledwie kilka sekund; nawet bez wyspecjalizowanych techników.
Co więcej, ta maszyna może otwierać specjalne amortyzatory (o nietypowym kształcie lub nietypowym sposobie mocowania), co usprawnia cały proces naprawy.
Jest to bardzo ważne, ponieważ obecnie na rynku otwierane amortyzatory to naprawdę niewielka część oferty, a zatem technicy potrzebują szybkich, niedrogich i kompletnych narzędzi do swojej pracy.Mangusta jest wyposażona w zestawy do cięcia, spawania i gwintowania oraz ładowarkę gazu do amortyzatorów jednorurowych.

Powiązane filmy